Kendimize güveniyoruz

Hair Professor 2016 yılı Nisan ayından bu yana Bağlıca’da siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.Salonumuz ihtiyaçlarınız ve vereceğimiz hizmetler doğrultusunda en güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahiptir.Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markalar olup, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz. Salonumuzda kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlıktır.

Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibimiz sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar.Ekibimizin profesyonel elleri uzun yıllar süren birikim ve tecrübe sayesinde rahatlamanızı ve salonumuzdan mutlu ve sağlıklı ayrılmanızı sağlayacaktır.Ekibimizdeki kişiler her ay düzenlenen eğitimlerle ve 2 haftada bir yapılan toplantılar ile sizlere en iyi servisi sunmak ve müşteri memnuniyeti için kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler.

Sınırsız müşteri memnuniyetini kendilerine amaç edinen ve kendi dallarında profesyonel olan ekibimiz sizlere servis vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

Hair Professor fön

Trendleri yakından takip ediyoruz

Her yaştan geniş müşteri portföyümüz sayesinde günümüz trendlerini yakından takip ediyor, uzmanlaştığımız alanlarda profesyonel hizmetlerimizle yanınızda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Hair Professor saç yıkama

Online olarak sitemiz üzerinden Randevu alabilirsiniz.